• Свеж
Слоун Вентил СХ-ЕТФ-607-Слоан Трим Плоча За Еаф Серија, во

Слоун Вентил СХ-ЕТФ-607-Слоан Трим Плоча За Еаф Серија, во

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Обезбедуваме широк спектар на производи за задоволување на сите производи за домаќинство. Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фокус на сигурноста, задоволството на нашите клиенти и одличниот квалитет. Обезбедуваме висококвалитетни модерни производи во кои ќе уживаат многу клиенти. Нашата цел е континуирано подобрување и задоволство на корисниците преку ефективна имплементација и квалитет на нашите производи.Карактеристики-607 - Слоан Трим Плоча За Еаф Серија Спецификации Боја : Хромедимензија : 4 " Тежина : 5.216 фунти-ШИФРА : ХРВЕКС17340 СЛОУН ЕТФ-607-А.Колекција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата