• Свеж
Цврст Чувар Tg20e Текстура Црна Форма Одговара На Аспираторот Заштитник За Плус Тојота Такома

Цврст Чувар Tg20e Текстура Црна Форма Одговара На Аспираторот Заштитник За Плус Тојота Такома

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Прелистајте ја нашата ексклузивна колекција на авто додатоци која вклучува производи со врвен квалитет за подобрување на стилот, удобноста и функционалноста на вашето возило. Обезбедуваме едношалтерска продавница за совршени авто додатоци за возилото. Карактеристики направени од АКРИЛНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Со Големо Влијание Дизајнирани Да Одговараат На Блесоците НА ОЕМ И Резервниот Браник Заедно Со Другите Компоненти На Возилото Квалитетниот Дизајн Се Потпира На Хардверот За Монтирање; Нема Контакт Помеѓу Дефлекторот И Аспираторот; Нема Ризик Од Безбедна Инсталација На Бојата Што Не Бара Дупчење Во Хаубата; Завртките Од Нерѓосувачки Челик Го Прикачуваат Производот НА 3м Леплив Постамент висококвалитетна конструкција и издржливост разновидност стилови за секој тип На Додатоци Спецификации Тип НА МОНТИРАЊЕ : Монтирања Рамен Профил Стил : Ниска Боја/ Завршница : Сатен Материјал Со Црна Текстура : Акрилна Абс Пластичност Или Заштитник На Браникот : Локација За Инсталација Само На Хаубата : Пред Типот На Инсталација На Скара : 3м Група На Тапет : Црна САТЕНСКА ЦРНА Завршница Достапна Со мазен или Вител текстура изглед за да одговара на оем,инсталира со 3м Автомобилска Лента, Патентирани Клипови За Монтирање,Дизајнот Со Квалитет На Ем СЕ ПОТПИРА На Хардверот За Монтирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата