• Свеж
Брава За Брава Бо-Анти-Кражба Цилиндар Брава Бо - Знаме Пол Додатоци За Надворешни Халиард-Вежба Малку, Завртки, Клучеви Вклучени-Направени Во

Брава За Брава Бо-Анти-Кражба Цилиндар Брава Бо - Знаме Пол Додатоци За Надворешни Халиард-Вежба Малку, Завртки, Клучеви Вклучени-Направени

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

КОМПЛЕТ : Одличен додаток на вашиот хардвер; користете ја оваа кутија со брава со заклучување за да ги одржите вашите делови безбеден МАТЕРИЈАЛ : оваа кутија за заклучување е направена од цврста леана алуминиумска конструкција; бара додаток за растојание од 3" дупка до дупка за завртки : Одговара на 5-10" столбови, ќе одговара на 4" со 1/8" од секоја страна; 12" има 1/2" помеѓу столбот не вклучува КАТАНЕЦ ветување : висококвалитетни делови за столбови за знаме направени во сад; стоиме покрај нашите ДОДАТОЦИ; враќање во оригинална состојба за поврат на средства кутија за заклучување на штипки-кутија за заклучување цилиндри против кражба-додатоци за столбови за знаме за надворешен халард-дупчалка, завртки, вклучени клучеви - направени во (без шнола).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата