• Свеж
Женски Спортски Панталони Панталони Џогирање Спортски Панталони Џогер Панталони

Женски Спортски Панталони Панталони Џогирање Спортски Панталони Џогер Панталони

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Спортски Панталони Панталони Џогирање Панталони Џогер Панталони. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Згодни3.Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн.4.Одлично за забава, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Сезона : umn. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина : Редовно. Стил : Мода, Каузална. Што добивате : 1xwomenени панталони. панталони за жени. јога панталони за жени. карго панталони за жени. пот панталони за жени дозвола. панталони за обука.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата