• Свеж
Чудовиште Камион Митинг Оз. 1 2Диа. 1 2 Ч Пластични Чаши, Пакување од 6

Чудовиште Камион Митинг Оз. 1 2Диа. 1 2 Ч Пластични Чаши, Пакување од 6

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис стартувајте ги моторите и подгответе се да се тркалате со нашата колекција за Забави за Митинг на Чудовишта. Камионите Со Големи тркала се во центарот на вниманието, подготвени да ги покажат своите работи на камионот, исечени во дијамантска плоча за автентичност на автомобилите. Чудовиште Камион Митинг 16 Мл. 3 1/2 " Диа. Х 4 1/2 " Ч Пластични Чаши.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата