• Свеж
Стаменс Пет Бандани Јака Фестивал Прозрачен Триаголник Лигавчиња Јака Миленичиња Партија Декорација

Стаменс Пет Бандани Јака Фестивал Прозрачен Триаголник Лигавчиња Јака Миленичиња Партија Декорација

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Создадете Атмосфера На Ноќта на Вештерките : јаката За миленичиња Бандана Ноќта на Вештерките е дизајнирана со духови и лилјаци на шамијата, полна со стил На Ноќта на Вештерките. Совршено за облекување на вашето куче за Ноќта на Вештерките.Меки и Удобни : слатките костими За Ноќта на Вештерките се изработени од одличен полиестерски памук и памучен материјал, кој е мек, удобен, пријателски за кожата и тие ќе сакаат да носат околу вратот.Уникатен Прозрачен Дизајн : светлосен дизајн на светлина е прикажан на банданата за миленичиња За Ноќта на Вештерките, додавајќи ја ужасната атмосфера, а вашето домашно милениче ќе биде највпечатливо во ноќта на Ноќта на Вештерките. Лесен за Употреба : есенската бандана за кучиња е лесна за употреба. Погоден за домашни миленици со обем на вратот од 15-52см/5,9-20,47 инчи. Ве молиме внимателно измерете го вашето куче или мачка и оставете простор за удобноста на вашето домашно милениче.Совршен Подарок : јаката од бандана за кучиња За Ноќта на Вештерките може да направи вашето домашно милениче да изгледа стилски и шармантно. Ова ќе биде одличен подарок за вашето кученце. Никој не може да каже "трик или лекување" на слатко куче. Спецификација : Име : Ноќта На Вештерките Миленичиња Бандана И Јака Триаголен Пешкир Големина : околу 65х45х45см/25.59*17.72*17.72 Обем на Вратот од инчи : 15-52см/5,9-20,47 инчи Нето Тежина : Околу 35 Грама Материјал Од Бандана : материјал Од Памучна Јака : полиестерска памучна забелешка : 1. Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата.2. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 1-3 см. Стаменс Пет Бандани Јака Фестивал Прозрачна Триаголник Бибс Јака Миленичиња Партија Декорација (Ц, Л).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата