• Свеж
Ноќта На Вештерките Одење Трска Партија Косплеј Реквизит Стап Жезол Костим Додаток

Ноќта На Вештерките Одење Трска Партија Косплеј Реквизит Стап Жезол Костим Додаток

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис. Дали сеуште барате нешто посебно за украсување на вашата забава За Ноќта на Вештерките? Ако сте, тогаш можете да го видите нашиот производ. Направено од сигурен и пријателски материјал, без мирис и издржлив, добар декоративен ефект, лесен за декорација на вашата забава За Ноќта на Вештерките. Карактеристики. - Боја : Златна. - Материјал : Пластика. - Големина : 113, 00Х11, 00Х3, 00см/44, 41Х4, 32Х1, 18ин. - Овој реквизит за трска за косплеј е добро дизајниран и изгледа толку кул, ви дава посебен изглед во реквизитот за трска За Ноќта на Вештерките. - Совршен додаток за костими за маскенбал, косплеј, Ноќта на Вештерките, карневали и забави со фенси фустани. - Изработен од пластичен материјал, безбеден и издржлив за употреба, не е лесен за кршење, долг век на траење. - Смешен додаток за косплеј за забава За Ноќта на Вештерките, лесно зголемете го вашиот шарм во толпата. - Лесно одете добро со вашите различни костими За Ноќта на Вештерките, дајте ви пријатно искуство со користење. Совршен за Ноќта на Вештерките. Совршен додаток за костими за маскенбал, косплеј, Ноќта на Вештерките, карневали и забави со фенси фустани. Изработен од пластичен материјал, безбеден и издржлив за употреба, не е лесен за кршење, долг век на траење. Смешни косплеј додаток за ноќта на Вештерките партија, лесно да се зголеми вашиот шарм во толпата. Лесно одете добро со вашите различни костими За Ноќта на Вештерките, ви даваат пријатно искуство со користење. Совршен за Ноќта на Вештерките. Овој реквизит за трска за косплеј е добро дизајниран и изгледа толку кул, ви дава посебен изглед во реквизитот за трска За Ноќта на Вештерките.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата