• Свеж
Шарени мали птици на пролетни цвеќиња дрво врамени сликарство платно уметничко печатење

Шарени мали птици на пролетни цвеќиња дрво врамени сликарство платно уметничко печатење

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа исклучителна шарена мали птици на пролетниот проток, врамени wallидни уметности се отпечатени со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка од дрво. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Планинско платно за квалитет на памук. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Карактеристики : Стил : Традиционален. Предмет : животни. Боја : Пинк.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата