• Свеж
Sumn Industries Патент канцеларија логика дијаграм за играчки графички уметнички сјајни сиви пловечки платно печатено wallид уметност, дизајн од Карл Хронек

Sumn Industries Патент канцеларија логика дијаграм за играчки графички уметнички сјајни сиви пловечки платно печатено wallид

DEN 7196.00
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : играчка, логика играчка, патент, дијаграм, табела, детално. Дизајн од Карл Хронек.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата