• Свеж
DesignArt „Мал град покриен со снег во зимски Тајмс“ Традиционално врамено платно wallидно печатење

DesignArt „Мал град покриен со снег во зимски Тајмс“ Традиционално врамено платно wallидно печатење

DEN 1055.84
Стока
Достапно е за нарачката

"Овој исклучителен мал град во зимски времиња врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно на платно е отпечатено со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашите ликовни уметнички отпечатоци се отпечатоци од платно Печатено на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка за лебдечка дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така што е така е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . Виси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата