• Свеж
Делу Женски Ракав Еднобоен V Вратот Обична Маица Лабава Летна Пуловер Врвот

Делу Женски Ракав Еднобоен V Вратот Обична Маица Лабава Летна Пуловер Врвот

DEN 377.44
Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Оваа Маица е изработена од 100% памучна мешавина ,супер мека и лесна,што ви дава пријатно искуство со носење.Дизајн : врвови за пуловер во Цврста боја, со 5 украсни копчиња на v деколте, 350 ракави, достапни повеќе бои,лабаво вклопување,касуастил, едноставниот, но класичен дизајн ве прави шик цел ден.Повод : оваа лежерна лабава маица добро се совпаѓа со фармерки и хеланки, исто така погодна за секојдневен изглед и сите прилики особено за плажа, канцеларија, училиште, излегување, забави, клуб,канцеларија и состаноци.Машина за перење, рачно перење се препорачува, не избелувајте, висат или линија сува.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот пред купувањето, дозволете отстапување од 1-2 см поради нашето рачно мерење. женски 3/4 ракав за облечен секојдневен. жените еднобојни V Вратот Маици. повеќенаменски летни врвови за пуловер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата