• Свеж
Женски Блузи Хенли Графички Отпечатоци Блуза Обични Дами Мода Кратки Ракави Летни Туника Врвови Жолта Л

Женски Блузи Хенли Графички Отпечатоци Блуза Обични Дами Мода Кратки Ракави Летни Туника Врвови Жолта Л

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Хенли-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 96см/37.80" Ракав : 18см/7.09" Рамо : 37см/14.57" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 102см/40.16" Ракав : 19см/7.48" Рамо : 38см/14.96" Должина : 71см/27.95" Големина : Л УС : 8 Биста : 108см/42.52" Ракав : 20см/7.87" Рамо : 39см/15.35" должина : 72см/28.35" Големина : XL сад : 10 биста : 114см/44.88" ракав : 21см/8.27" рамо : 40см/15.75" должина : 73см/28.74" Големина : 2хл сад : 12 биста : 120см/47.24" ракав : 22см/8.66" рамо : 41см/16.14" должина : 74см/29.13" големина : 3хл сад : 14 биста : 126см/49.61" ракав : 23см/9.06" рамо : 42см/16.54" Должина : 75cm/29.53" големина : 4xl сад : 16 биста : 132cm/51.97" ракав : 24cm/9.45" рамо : 43cm/16.93" должина : 76cm/29.92" големина : 5xl сад : 18 Биста : 138cm/54.33" Ракав : 25cm/9.84" рамо : 44см/17.32" Должина : 77СМ/30.31" летни врвови за жени 2023 трендовски. Блузи За Жени. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација. Женски Крпи ; Женски Летни Врвови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата