• Свеж
Lugz Mantle Hi Boot

Lugz Mantle Hi Boot

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете стил и алатка со солиден и сигурен женски мантија Здраво. Одликувајќи се со удобност со удобност и надворешна плоча отпорна на лизгање, ќе се чувствувате сигурно и заземјен со секој чекор што ќе го преземете. Подготвена влошка. TPR Outsole. Отпорен на лизгање. Поставата за дишење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата