• Свеж
Ентинеја Женски Џемпери Лесен Ребрести Долг Ракав Врат На Брод Тенок-Фит Џемпер Жолта XL

Ентинеја Женски Џемпери Лесен Ребрести Долг Ракав Врат На Брод Тенок-Фит Џемпер Жолта XL

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ентинеа Женски Џемпери Лесни Ребрести Чамци Со Долг Ракав Врат Тенок Џемпер Жолт Хлгендер : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата Сезона : Aut што добивате : 1 Х Жени табела : . Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37" Рамо : 51см/20.08" Ракав : 49см/19.29" Должина : 59см/23.23"Големина : Л САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 104см/40.94" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 50см/19.69" Должина : 60см/23.62"Големина : xl сад : 11 еу : 41 биста : 108см/42.52" рамо : 53см/20.87" ракав : 51см/20.08" Должина : 61СМ/24.02"големина : ххл сад : 12 еу : 42 биста : 112см/44.09" Рамо : 54см/21.26" Ракав : 52см/20.47" Должина : 62см/24.41"големина : Хххл сад : 14 еу : 44 Биста : 116см/45.67" рамо : 55см/21.65" Ракав : 53СМ/20.87" должина : 63см/24.80" женски трендовски преголеми џемпери Е Изработен од супер мек, удобен, исклучителен квалитет погоден за кожата плетен МАТЕРИЈАЛ, ДОБРО ЗАШИЕН, верен На Големината И неверојатно пријатен, топол И опуштен За Носење. Врвот на женските џемпери со пуловер кој има врат на екипажот, долг ракав, ракав за капење, преголем стил, исто така како џемпер надвор од рамото, супер мека ткаенина, лабава, пријатна и опуштена кондиција!. Нашиот комплет облека за секојдневни џемпери не разочарува и сигурно брзо ќе стане главен плакар оваа сезона! тоа е толку лесно ветровито и забавно!. Жените меки плетени џемпери се вклопуваат за секојдневен, дневен, одмор, забава, канцеларија, на отворено, итн. Совршено е за сите наши работни дами кои сакаат да изгледаат претставително, но сепак да бидат удобни во нашиот нов секојдневен живот. Инструкции За перење : Машинско перење, препорачувајте со торба за перење, не избелувајте, не пеглајте, висат или исушете ја линијата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата