• Свеж
Leенски женски тенок вклопува со висок пораст слабиот џин

Leенски женски тенок вклопува со висок пораст слабиот џин

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Leенски Slim Fit Fit High Rise Skinny Skinny Jeanlee Skinny Jeans се дизајнирани со легендарните детали на Ли, вклучувајќи ги и Ли Хардвер, X Bartacks, Spade Hip Jockets и везови на Ли. Поддршката и контролата на Jeanан со висок пораст се комбинира со тенок вклопување, слаби исечени отвори за нозе. Ова е слабиот Jeanан што го чекавте. Тенок вклоп. Висок пораст. Џеб на колкот на колкот. 25 "Inseam. Стил# 1 HHSR08.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата