• Свеж
Ноќта на вештерките сиви слатки крзнени женски хеланки

Ноќта на вештерките сиви слатки крзнени женски хеланки

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете допир со приказни до забавата за Ноќта на вештерките оваа година со сивите слатки кожни женски хеланки. Не пропуштајте возбудлива можност да ја покажете вашата loveубов кон фантазијата и природата со овие меки додатоци за нозе. Без разлика дали се облекувате како Бамби или митолошко суштество, можете да бидете сигурни дека ќе изгледате чисто слатко во костум што е подобрена со овој производ. Доаѓа во пријатна нијанса на сива боја и се карактеризира со faux крзно за изглед што е магично убаво. Ноќта на вештерките сиви слатки крзнени женски хеланки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата