• Свеж
Cyn & Luca Women's Women's Plus Size Classic Claid Count

Cyn & Luca Women's Women's Plus Size Classic Claid Count

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Плус големина - класична карирана шема е за одличните отворени или ресторани со одлични патишта. Стилскиот држач јака и привремено затворање на предниот дел е совршено парче за зимските месеци. Затворање на привремено. Целосно наредени. 35 "Централна должина на задниот дел : 1x.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата