• Свеж
Дозвола Под $ Женски Врвен Лабав Обичен Моден Стомак Криејќи Божиќни Ирваси Принтд Пуловер Блуза Туника Врв За Хеланки Лесен Удобен Трендовски Секојдневен Кружен ?

Дозвола Под $ Женски Врвен Лабав Обичен Моден Стомак Криејќи Божиќни Ирваси Принтд Пуловер Блуза Туника Врв За Хеланки Лесен

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.56 " Должина : 76см/29.Женска Печатена Лабава Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Sweatshirt Features : 1. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долга Јака Со Ракави : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови< Детали За Големина : Големина. < Клучни зборови туника блузи за хеланки зелен знак во плус големина костими за жени 3x есенски основи плус големина костими за жени секси плус големина облечени блузи за жени портокалова карирана кошула жени плус големина карирани кошули за жени нарачки поставени хеланки од вештерки портокалови блузи за жени доаѓаат летаме кошула карирана кошула жени плус големина облека мрежести чорапи плус големина за жени плус големина туника блузи за жени 3/4 ракави туника блузи за жени паѓаат фланели за жени 2144 рачно миење на нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би биле помали од нормалните европски големини ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, и можете да ја најдете на нашите слики или од описот ве молиме дозволете 1-1325см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ова Е Погодно За Секојдневно / Патување/ Дома/ Работа/ Канцеларија/ Бизнис/ Улица/ Тренингот /Отворено/Датира, Повик/Партија.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. за жени алс на денот алс денес навиваат мама кошули за жени паѓаат жени мода fall кошула женски туника блузи за носење со хеланки костум за контрола на стомакот за жени зелена врвна кошула вежбајте блузи теретана за жени кошули за жени чувајте ги моите маици за жени лабави фит блузи за жени блузи за жени денес фудбалски кошули за жени женски секси врвови женска облека. Дише, Меко и Лесно,Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно Носење Стилски и моден ве прави попривлечни Одлично За забава,Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Оваа Женска Облека Е Изработена Од Пријателска За Кожата. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 111см/43.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата