• Свеж
Жените Блуза Жени Блуза Крст Шема Писмо Печатење Долг Ракав О-Вратот Круг Вратот Улична Облека Пролет Aut Лабава Азбука Маица За Секојдневно Носење

Жените Блуза Жени Блуза Крст Шема Писмо Печатење Долг Ракав О-Вратот Круг Вратот Улична Облека Пролет Aut Лабава Азбука Маица

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Дизајнот Со Вкрстена шема и печатење букви ја прават Оваа Маица многу убава и популарна. Понатаму, тој нуди модерен и убав изглед, овозможувајќи ви да бидете пошармантни и поубави.Опуштениот дизајн ќе направи да се чувствувате многу удобно. И Оваа Маица е едноставна и се совпаѓа. Можете да го носите со секојдневни панталони, шорцеви, фармерки, etc.It изработен е од млечни влакна.Може да се изберат 5 големини ОД, S, M, L, XL,2 XL.Оваа блуза е погодна за фестивал, слободно време, излегување, враќање на училиште, семејство, состаноци, забава, работа, шопинг, секојдневно носење.Име на ставка : Женска Блузаматеријал : Стил На Млечни Влакна : Тип На Патнички Стил : Лабав Пол : Тип На Женска Големина : Редовна Должина : Тип На Јака Со Средна Должина : О-Должина На ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut Карактеристики : Вкрстено Печатење, Супер Меко, Детали За Големината На Буквите : Големина : С, Биста : 92см/36,22", Должина На Облека : 73см/28.74", Ракав : 66см/25.98"(Прибл.) Големина : М, Биста : 96см/37,8", Должина На Облека : 74см/29,13", Ракав : 67см/26,38 " (Прибл.) Големина : Л, Биста : 100см/39,37", Должина На Облека : 75см/29,53", Ракав : 68см/26,77 " (Прибл.) Големина : XL, Биста : 104cm/40.94", Должина На Облека : 76cm/29.92", Ракав : 69cm/27.17 " (Прибл.) Големина : 2 XL, Биста : 108cm/42.52", Должина На Облека : 77cm/30.31", Ракав : 70cm/27.56 " (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Женска Блуза Облека, Чевли Додатоци Женска Женска Облека Врвови Женска Блуза. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, прочитајте внимателно, можете да ја најдете во нашите слики или опис. Повод : Совршен За работа, канцеларија, професионална, дневна, датира, дружење, забава, коктел, клуб, вернисаж, одмор, одмор, патување,модна улична облека, секојдневно носење, ве прават мода и привлечна. Сакана од модерните жени, оваа класична облека е најдобриот избор за себе и како подарок за вашите најблиски. Мека ткаенина за удобен женски допир,Совршена за пролет, лето, fall, зима. Супер мека, еластична и лесна, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат. Внимание : Нега На Облека : машина за перење И Миење Раце.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата