• Свеж
Ournourneуни колекција женски Vielo балет бадем пети станови на токи

Ournourneуни колекција женски Vielo балет бадем пети станови на токи

DEN 345.44
Стока
Достапно е за нарачката

Дизајн инспириран од модата од 1950 -тите години што само се подобрува со времето. Колекцијата Vielo By Journee е класичен мешавина и прилагодлив Д'Орсај, детален со зашилен пети и манжетна на петицата. Оваа веганска кожна силуета од колекцијата Journee е смислено завршена со мила лента за токи, преполн со акцент на лак. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата