• Свеж
Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For Ford Focus Fore Rear Right

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For Ford Focus Fore Rear Right

DEN 997.76
Стока
Достапно е за нарачката

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за 2018 година - 2018 Ford Focus Focus Заден десно (регулатор на прозорецот со мотор за лифт на прозорец) Регулаторите и моторите на прозорецот Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и подобрена дизајн на OE за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . Референци : CM5 Z5827000 A, 751-779. Одговарајте : 2012-2014 Ford Focus и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата