• Свеж
Блотона Женска Кошула Екстендери Прилагодливи Слоеви Цветни Печатење Кошула Продолжувачи Лажни Врвот Долниот Замав Разделување Лизга

Блотона Женска Кошула Екстендери Прилагодливи Слоеви Цветни Печатење Кошула Продолжувачи Лажни Врвот Долниот Замав Разделување

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Кратки Здолништа, Цветни Печатени Еластични Половини Лабави Здолништа За Завеси Во Уличен Стил, Секојдневни Едноставни Задници. Големина (см) : . Мt Hip : t100tlengh : t34пресврт : t58-90. Lt Hip : t110tlengh : t34пресврт : t68-100. Големина (инч) : . Мтип : т39, 37должина : т13, 39 пресврт : т22, 83-23, 62. Lt Hip : t43, 31tlengh : t13, 39 пресврт : t26, 77-39, 37. СпецификацијаТ. Стил : МодаТ .Тип На Шема : Печатени. Материјал : Полиестер. Должина : Редовно. Повод : Повик. Боја : Црна, Беж . Пријателски Совети. 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Содржина На Пакетот. 1 х Здолништа. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : здолништата се изработени од полиестер, мек и удобен, пријателски за кожата, мек и издржлив, лесен дизајн костум за секојдневно носење. ДИЗАЈН : здолништата за завеси на задникот имаат цветен принт, еластичен струк, лабав дизајн, едноставен и моден, едноставна боја и дизајн ги прави дното полесно да се совпаѓаат со друга облека. ПРИЛИКИ : здолништата се погодни за повеќето прилики во животот, како што се собирање пријатели, патување, датум на купување, секојдневно носење, слободно време и така натаму. ГОЛЕМИНА : М/Л. ве Молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. Боја : црна, беж. ПАКЕТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ ОБЛЕКА : Пакетот вклучува : 1* здолништа. Препорачано миење рачно или машина, одвоено од друга облека за да избегнете боење, закачете рамно и суво за да избегнете пеглање и белење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата