• Свеж
Макси Фустан За Жени Фустан За Сонце V-Вратот Краток Ракав Цврст Зелен XXL

Макси Фустан За Жени Фустан За Сонце V-Вратот Краток Ракав Цврст Зелен XXL

DEN 287.52
Стока
Достапно е за нарачката

73 "Должина : 107см/42. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 91см/35. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.83 "Должина : 104см/40.86 "Должина : 103см/40.13" Големина : ХХЛ Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 101cm/39.94"Големина. Одговараат За Пролет.Материјал : Памук Направен од висококвалитетна ткаенина.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Должина НА БИСТАТА НА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ ХХЛ ХХ-Големи 12 16 42 106см/41.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата