• Свеж
Фустани За Враќање Дома Плус Големина Секојдневен Голем Замав Долго Здолниште Надворешен Внатрешен Деловен Клуб Женски Фустани За Свадбен Гостин

Фустани За Враќање Дома Плус Големина Секојдневен Голем Замав Долго Здолниште Надворешен Внатрешен Деловен Клуб Женски Фустани

DEN 255.84
Стока
Достапно е за нарачката

Фустан, Лето Секојдневен, Голем Замав Долго Здолниште, За Отворено, Затворен, Бизнис, Клуб (Боја : Сива, Големина : Мали). Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 700гр. големина На Пакетот : 35х25х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : XS Биста : 84cm/33.07" Половината : 64cm/25.20" : 92cm/36.22" Должина : 152cm/59.84"Големина : S Биста : 88cm/34.65" Половината : 68cm/26.77" : 96cm/37.80" Должина : 152cm/59.84"Големина : M Биста : 92cm/36.22" половината : 72cm/28.35" : 100cm/39.37" должина : 153cm/60.24"големина : l биста : 96cm/37.80" половината : 76cm/29.92" : 104cm/40.94" должина : 154cm/60.63"големина : xl биста : 100cm/39.37" половината : 80см/31.50" : 108см/42.52" должина : 155см/61.02"големина : ххл биста : 104см/40.94" Половината : 84см/33.07" : 112см/44.09" должина : 156см/61.42"големина : хххл биста : 108см/42.52" половината : 88см/34.65" : 116см/45.67" должина : 157см/61.81"големина : ххххл биста : 112см/44.09" Половината : 92см/36.22" : 120см/47.24" должина : 158см/62.20" " € ве прават поелегантни : Женски елегантни Топчести Вечерни Тоалети, ова е подарок За вашиот љубовник ИЛИ ЌЕРКА. Фустанот Е Елегантен Тоа Само. Тоа Е Едноставно, Но Елегантно и .Фустанот Е Навистина Убав Д Женски.Ако Сте Малку Конзервативен Тип На Личност, Така Што Ваквиот Фустан Секогаш Работи За Вас. Должината На Здолништето Е Доволна, Не Премногу Шорцеви Или Премногу Долги. € Дизајн : Партија Замав Фустан, Тоа Е Многу Добро Направен И Квалитетот Е Висок. € Прилика : Женски Елегантни Вечерни Тоалети Со Топка, Ова Е Задолжителен Фустан За Забава Или Плажа, Убав За Секојдневна Секојдневна Облека, Опуштен Одмор, Состаноци, Свадба, Забава, Клуб, Вокација и Која било Друга Пригода ,Овој Макси Фустан Е Одличен За Пролет ,fall, зимска Сезона. фустани за враќање дома плус големина со џебови. фустани за жени 2023 партија миди. женски фустани секојдневен пад. есенски фустани за жени 2023 плус големина бизнис секојдневен. женски формални фустани мала големина. формални кадифени фустани долги ракави за жени свадба гостин. фустани за враќање дома 2023 темносина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата