• Свеж
Суспендерсторе Гроздобер Лента Голф Разговор Трегери-Клип

Суспендерсторе Гроздобер Лента Голф Разговор Трегери-Клип

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Суспендерсторе Гроздобер Лента Голф Разговор Трегери-Клип. Изработени од автентична гроздобер лента, нашите прерамки за разговор се детални со прекрасни дезени и бои. Овие голф разговор трегери функција серија на голфери во средината на замав на тен позадина. Ремените за ленти што не се протегаат се широки 1,5 инчи и конструирани со еластичен И-грб со вистинска кожна вкрстена спојка. Полиран прилози за клип за никел и прилагодувачи на големината го комплетираат изгледот. Достапни во должина од 46 инчи, овие трегери ќе одговараат на оние со просечна градба помеѓу 5'2"-6'1" висок. Направено Од Вистинска Гроздобер Лента. 1 1/2 Инчи Широк Лента Ремени. Х-Назад Изградба И Вистинска Кожа Crosspatch. Врвен Квалитет Никел Капка Клипови и Прилагодувачи. 46-инчен Трегер Одговара На Височините 5 ' 2 " -6 ' 1 " Со Просечна Градба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата