• Свеж
Персиска плочка I Сликање печатење на завиткано платно

Персиска плочка I Сликање печатење на завиткано платно

DEN 242.72
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : -Арии подготвени да висат.-Вклучува сертификат за автентичност.-Професионално рачно испружено.-фино уметно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Пол : -NEUTRAL.STYLE (стар) : -Сокорен.Коал : -Мулити; Зелен.Так период : -Контемпна.Медиум : -икула печатена.Проид Тип : -ПИНД НА Сликарство.Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 18 "H x 18 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 32 " H x 32 "W x 1.5 " D -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 40 "H x 40 " W x 1,5 "d -големина : -large 33 " -40 ". Големина 48 " H x 48 "W x 1.5 " D -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 18" H x 18" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -18". Size 18" H x 18" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -18 ". Големина 18 " H x 18 "W x 1.5 " D -Overal Тежина на производот : -5 lbs. Големина 24 "h x 24 " w x 1.5 "d -verall висина - врвот до b marm6938 Карактеристики пристигнуваат подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност Професионално рачно истегната. во одржливо, не-воедно дрво. Предмет : Цветни и ботанични. Пол : Неутрален. Стил (стар) : Современа. Боја : мулти; зелена. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed Product Тип : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : Платно. Големина (18 "H x 18" W x 1.5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (32 "H x 32" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (40" H x 40 "W x 1,5" D) : Голем 33 "-40". Големина (48 "H x 48" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - од страна на страна : 18 ". Севкупна тежина на производот : 5 bs. Големина 24" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 32 "H x 32" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 32". Севкупна ширина - од страна на страна : 32 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 40 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 40". Севкупна ширина - од страна на страна : 40 ". Големина 48" H x 48 "W x 1,5" D Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата