• Свеж
Сина бубачка за сликање на платно уметнички принт

Сина бубачка за сликање на платно уметнички принт

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

PTM Images е водечки производител на Северна Америка на подготвен wallиден декор, додатоци за дома и мебел. Основана во 1995 година како компанија за меморијалии за голф, ПТМ го насочи својот фокус на домашен декор и стана лидер во индустријата. PTM Images е диверзифицирана компанија за уметност и дизајн со вложувања кои интегрираат тренд, висока мода и стил. Водени од визијата на основачот, athонатан Бас, проектите на ПТМ комбинираат креативност, оригиналност и инспирација со вложувања кои ја интегрираат уметноста и вкусот што одговара на сите стилови. PTM Images дава разбирање за тоа што е нагоре и да се достави најдобриот иновативен производ на нашите клиенти. Димензии : 20 "x 20" x 1,5 ". Собрани производи на производи : 3. Бренд : PTM слики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата