• Свеж
Сет За Завеси За туширање Ноќта На Вештерките Хокус Покус Филм Декоративна Завеса Со Куки Водоотпорна Завеса За Тушеви И Кади Во Бањата

Сет За Завеси За туширање Ноќта На Вештерките Хокус Покус Филм Декоративна Завеса Со Куки Водоотпорна Завеса За Тушеви И Кади

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

·100% полиестерска ткаенина. · Мерења : . С-90х180см / 35, 4х70, 9инч. М - 150х180см / 59, 1х70, 9инч. Л-180х180см / 70, 9х70, 9инч. · Идеален подарок за љубител на декор за бања. · Новата технологија за обложување со смола го одржува лизгањето на водата од водоотпорната завеса за туширање. · Лесен за инсталирање. 12 засилени дупки за копчиња сместуваат куки за лесно закачување. · Достапни се различни обрасци. · Стилски додаток на бања. Обезбедува приватност и декоративна привлечност. ●ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН● - завеса За Туширање - ултра мазен специјализиран дизајн создаден за да се спротивстави на водата и да промовира формирање на водена мушка, така што водата брзо се тркала од површината, облогата за завеси За Туширање ја одржува вашата бања сува и чиста. Користете ја како самостојна завеса за светла и воздушна атмосфера. €ПРАКТИЧНО И ИЗДРЖЛИВО-поставата за туширање одговара на секоја туш или када со стандардна големина, без разлика дали имате права или закривена прачка за туширање! Може да се користи како завеса партиција завеса. ●ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ-нашата ткаенина за завеси за туширање доаѓа со 12 бесплатни пластични шипки за лесно инсталирање на завесите со прстените за завеси за туширање. Одличен избор за тушеви и кади во вашиот дом, кампер, хотели, мотели, тушеви во студентски дом и совршен за приколката на вашиот камп. €ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН q-оваа облога за завеси за туширање е дизајнирана да трае долго време и да не се кине. Секоја полиестерска завеса за туширање обезбедува 12 метални дупки отпорни на ' рѓа за да се приспособат на стандардни или украсни куки за завеси за туширање. Металните дупки и засилениот заглавие промовираат полесно виси и долготрајна сила. ●МАТЕРИЈАЛ И ДЕБЕЛИНА● - завесата за туширање е без пвц, Здрава За семејството за вашата околина за туширање и кади. Туш завеса лагер има соодветна дебелина. Тој е издржлив нема да дува, допира мека и добра функција отпорна на влага, сјај и дишење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата