• Свеж
Модерна Рустикална Врата За Печатење Туш Завеса Екран За Бања Водоотпорна Ткаенина Декор За Када Висечки Завеси Со Кука Што Се Перат

Модерна Рустикална Врата За Печатење Туш Завеса Екран За Бања Водоотпорна Ткаенина Декор За Када Висечки Завеси Со Кука Што

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● - завесата за туширање е изработена од 100% полиестерска ткаенина, која е издржлива, не избледува и без брчки, погодна за долгорочна употреба. Напредната технологија за печатење модели со висока дефиниција гарантира дека оваа уникатна насликана завеса за туширање на дрво има светли бои и јасни слики, што ви носи пријатно време за туширање. Стандардната големина е секако погодна за повеќето кади и тушеви. Завесата За Туширање На Животното Дрво е многу погодна за бањи во хотели, апартмани, студентски домови, автомобили за одмор, R и семејни бањи. Водоотпорни материјали и одржување на приватноста - оваа водоотпорна технологија за завеси за туширање користи нов водоотпорен слој, каде што капките вода паѓаат како бисери. Брзо исушете после капење. Висококвалитетната задебелена ткаенина од полиестерски влакна ја прави завесата за туширање дише, но непроѕирна. Кога делите бања со семејството или цимерите, таа може да ви обезбеди приватен простор и да ја заштити вашата лична приватност. Лесен за инсталирање и одржување - комплетот за завеси за туширање доаѓа со 12 цврсти и издржливи куки и прстени, совршено поддржувајќи тешки завеси за туширање и постава. Кога лесно ја отворате и затворате завесата за туширање, секоја метална мијалник отпорна на ' рѓа може да спречи кинење. Инсталирањето и расклопувањето траат само неколку минути. Машинско перење ладно, закачете суво, не избелувајте. Полиестерските ткаенини користат специјален процес на боење за да спречат деформација и избледување по миењето. ИЗДРЖЛИВ И ВОДООТПОРЕН-Со живописни бои, оваа завеса за туширање од полиестерска ткаенина е изградена да трае. Водоотпорниот материјал дозволува водените монистра да останат на површината и брзо се сушат. Дизајн : Исклучителни и уникатни уметнички дела, технологија За Дигитално печатење, јасни и избледени слики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата