• Свеж
Слобода 42.52 Средината На Векот - Модерен ТЕЛЕВИЗИСКИ Штанд Со Полици И Врата Во Бело

Слобода 42.52 Средината На Векот - Модерен ТЕЛЕВИЗИСКИ Штанд Со Полици И Врата Во Бело

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Слобода 42.52 " Средината На Векот - Модерен Тв Штанд со 2 Полици и 1 Врата Бела Карактеристика : - БЕСПЛАТЕН СТОЕЧКИ Тв Штанд за Дневна Соба и спална соба. По Собранието, Мерки : 42.52 во. Должина, 25,8 во. Висина, 14,17 Во Длабочина. Се препорачува ЗА ТВ 32" -46". Вклучува 2 Медиумски Дупки за Управување со Жица.Модерни Испрскани Нозе направени од Цврсто Дрво За Дополнителна Издржливост. Вклучува 2 Отворени Полици и 1 Скриен Простор за Складирање. 90 Стил На Отворена Врата Со Рачки На Прстени и Елегантен Дизајн на Алинеја.Потребно Е Домашно Собрание. Вклучен Е Целиот Хардвер. Материјал за рамка : - MDP И Mdffeet Материјал : - Цврста Завршна Обработка На Дрво : - No Shelves : - 3 Drawers : - 0 Doors : - 1shelfeet Тип : - Фиксни Полици Тип На Фиока : - Тип На Надор : - 90 Капацитет На Тежина Во Стилот На Отворена Врата : - Горна Основна Полица : 44 Фунти. и 11 Килограми. по внатрешна Полица.Опис : Слободата 42.52 Современиот Тв Штанд Од Средината на Векот е совршен спој на квалитетна изработка, брилијантен дизајн и намерна функционалност. Одликувајќи се со 2 отворени полици и еден скриен каби за да се создаде врвен центар за забава совршен за складирање Двд-А, игри на табла, електроника и медиумски додатоци. Слободно стоење и лесно за маневрирање, ова парче добро ќе се измеша со секој декор и неговите уметнички жлебови ќе создадат изјава во секој простор. Самостојниот штанд за забава може да се користи во вашата дневна соба или спална соба за Телевизори со димензии помеѓу 32 и 46 инчи. Вклучува 2 отворени полици и 1 скриена полица за различни опции за складирање. Модерен стил од средината на векот беспрекорно ќе се вклопи во вашиот постоечки декор на собата. Вградени се 2 медиумски дупки за да не се заплеткаат вашите жици. Изграден со висококвалитетен МДФ за да ви трае низ годините. Боја : Бела. Димензии( L x w x H) : 42.52 x 14.17 x 25.80 инчи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата