• Свеж
Готвач Торба За Ножеви, Преклоплива Оксфордска Ткаенина Професионален Носач На Меки Секачи Отпорен На Гребење Пренослива Рачка Со Голем Капацитет За Складирање Н?

Готвач Торба За Ножеви, Преклоплива Оксфордска Ткаенина Професионален Носач На Меки Секачи Отпорен На Гребење Пренослива Рачка

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Торба за нож за готвач, Преклоплива Оксфордска Ткаенина Професионален Носач За Меки Секачи Отпорна На Гребење Пренослива Рачка Со Голем Капацитет За Складирање На Секачи Спецификација : Тип На Ставка : Готвач Нож Ролна Торбичка : Оксфорд Крпа Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата Апликација : За Складирање Алатки За Сечењепроизвод Се Одвива Големина : Прибл.58х35см/22, 8х13, 8ингрос Тежина : Прибл.Список На Пакети 241g/8.5 oz : 1 x Торба За Складирање Лесно Носење : оваа професионална торба за носење нож лесно може да носи целосен сет на ножеви за готвачи и машина за кујна, исто така лесно да се каже дали сте заборавиле нешто со поглед. Пренослива Рачка : Опремена со рачка која е добро дизајнирана за вашето лесно носење користејќи искуство, нема да го зголеми товарот или да предизвика дополнителен енергетски отпад.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата