• Свеж
Kendall + kylie жени Шелдон Тери крпа папучи

Kendall + kylie жени Шелдон Тери крпа папучи

DEN 316.64
Стока
Достапно е за нарачката

Папер Шелдон Тери Платно од Кендал + Кајли е совршен додаток на вашата гардероба за работа од дома! Допир на хардвер додава акцент на резолуција на овие удобни влечки. Предна лента со прсти на пети. Лизгачки стајлинг. Супер-мека тери крпа. Белешка : Достапно само во цели големини; Ве молиме, големината нагоре ако имате половина големина. 100% полиестер. Место чисто. Увезени. Shенски Шелдон Тери Клај Папучи од Кендал + Кајли.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата