• Свеж
Блузи За Жени В - Вратот Печатени Блуза Краток Ракав Пуловер Розова М

Блузи За Жени В - Вратот Печатени Блуза Краток Ракав Пуловер Розова М

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 97% Полиестер,3% Spandex Color : Pink Size : MNeckline : V-Deckpattern : Printedsleve Должина : Краток Ракав Стил : Blousestyle : Слободно Време, Bohemian, секојдневен, лабава, sexyseson : Пролет, Summer Occasion : Дневна облека, вокација, партија, датуми,работа, улична облека, итн пакет вклучени : 1 КОМПЈУТЕР Женска Блуза(сад 8-10), Л(Сад 12-14), Xl(Сад 16-18), 2xl(Сад 20-22), 3xl(Сад 24-26).Овие Врвови имаат доволно должина исто така, убава покриеност во полите украс стомакот и долниот дел. Исто така, стилот е многу ласкав за повеќето типови на тело. €Ткаенина : тоа е многу меко, удобно, растегливо, со мала тежина, но не се гледа. Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. ●Карактеристика : со своите врвови за слабеење за тинејџерки; женски резервоари; женски бели маици; цветни врвови за жени; женски тенкови; работни врвови за жени; секси врвови за жени; розови блузи за жени; лабави врвови за жени; западни врвови за жени; луѓе во теретана; женски летни врвови облечени секојдневно; маица; нипи; врвови од туника;.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата