• Свеж
Жени 4 јули На Врвот На Денот На Независноста Популарно Американско Знаме Печатена Маица Патент Вратот Чипка Краток Ракав Лето Лабава Фитинг Маици Блузи Црвена XXL

Жени 4 јули На Врвот На Денот На Независноста Популарно Американско Знаме Печатена Маица Патент Вратот Чипка Краток Ракав Лето

DEN 271.68
Стока
Достапно е за нарачката

КЛЕИКОМ Жени 4 јули На Врвот На Денот На Независноста Популарно Американско Знаме Печатена Маица Патент Вратот Чипка Краток Ракав Лето Лабава Фитинг Маици Блузи информации За Производот : . Сезона : Лето. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер, Спандекс. Тип На Шема : Печатење/Пакување. Стил : Секојдневен,Моден. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Она што ќе добиете : 1 PC Жените Top Size : SНАС : 4велика БРИТАНИЈА : 8ЕУ : 34Биста : 96cm/37.80"Должина : 72cm/28.35". Големина : MНАС : 6велика БРИТАНИЈА : 10ЕУ : 36Биста : 102cm/40.16"Должина : 74cm/29.13". Големина : LНАС : 8велика БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 108cm/42.52"Должина : 76cm/29.92". Големина : XLНАС : 10велика БРИТАНИЈА : 14ЕУ : 40Биста : 114cm/44.88"Должина : 78cm/30.71". Големина : XXLНАС : 12велика БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 42Биста : 120cm/47.24"Должина : 80см/31.50" Жените блуза set-во ракави и рамо за отклонување подобро се вклопуваат. Еднобојни/цветни врвови за печатење за хеланки, фармерки,шорцеви фустан, панталони!. Класичните врвови се вклопуваат и нежно прилагодени низ телото, удобност без чешање. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Повод : секојдневен, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, дом, одмор, забава.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата