• Свеж
Временски џемпери За Жени Обични Еднобојни Маици Со Качулка Со Долги Ракави, Зелени, И

Временски џемпери За Жени Обични Еднобојни Маици Со Качулка Со Долги Ракави, Зелени, И

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Модни Жени Солидна Долга Ракав Пулове Желка-Вратот Обичен Џемпер Блузи. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Обични Врвови,Цврст,Секојдневен Џемпер Желка-Врат,Модна Маичка,Долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Џемпер. 2.Материјал : Акрилик, Изработен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Џемперот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за, И Зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Акрилик. Тип На Шема : Цврст. Јака : Врат-Врат. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Џемпер. Изработен од мек, пријателски за кожата висококвалитетен плетен материјал, дише и пријатен за носење. Обичен плетен џемпер за жените да носат во студени утрински, пролетни, есенски или зимски денови. Преголемиот плетен пуловер има врат на желка/крава, преголем широк стил, Должина на колкот, повлекување на затворање, долг ракав за капење, паднати раменици, плетени врвови од кабел, плетена блуза со цврста обична боја. Лигавата трикотажа лесно се совпаѓа со хеланки, фармерки, шорцеви и здолништа. Лесно завршете трендовски изглед. Овозможете изгледате скромно и елегантно. Со исклучителни детали, овие шик топли џемпери се совршени за забава, училиште, канцеларија, состаноци и други прилики. Рачно перење или машинско перење, не избелувајте.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата