• Свеж
Дами Од Хаити Обична Наметка Со Долги Ракави Заштита Од Сонце Врвови На Блискиот Исток Национален Дуксер Неправилен Капут На Полите

Дами Од Хаити Обична Наметка Со Долги Ракави Заштита Од Сонце Врвови На Блискиот Исток Национален Дуксер Неправилен Капут На

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан Во Цврста Боја, Секојдневна Наметка, Кардиган Со Долги Ракави Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Плисирана Боја : Виолетова Црвена, Црна, Сина, Зелена, Црвена Цветна, Розова Цветна, Леопард Печатење, Полка Точка (По Избор)Големина : М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : в Должина на вратот : Должина На Кратки Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестерски Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Еднобојна Наметка. Дизајнот со качулка И Замавнување На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Наметка На Блискиот Исток, Врвови Со Замав Со Долги Ракави, Обичен Фустан, Сарафан На Плажа Со Среден Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женска Наметка (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женска Облека Од Блискиот Исток, Краток Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, arпски Кардиган. Материјал-90%Полиестер 10% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Еднобојна, Традиционална arпска Наметка, Мини Фустан со Долги Ракави, Обичен Кардиган, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Наметка со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата