• Свеж
Без граници на јуниорите ги тужеа хеланките на глуждот, 2-пакет

Без граници на јуниорите ги тужеа хеланките на глуждот, 2-пакет

DEN 619.04
Стока
Достапно е за нарачката

Супер-мека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без граници во должина на глуждот. Мора да се има основно во секоја сезона, овие цврсти и печатени хеланки доаѓаат во удобен два пакувања и сигурно ќе бидат почеток на многу одлични облеки. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 2 пакети : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Подигање : Висок пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : кросовер лента за половината; Заврши мека фаукс велур. Фукс велур на глуждот 2-пакет за јуниори од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата