• Свеж
Женски Летни Опремени Врвови Со Еднобојна Блуза Со Кратки Ракави Маица За Улична Облека На Екипажот

Женски Летни Опремени Врвови Со Еднобојна Блуза Со Кратки Ракави Маица За Улична Облека На Екипажот

DEN 184.16
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Летни Опремени Врвови Со Еднобојна Блуза Со Кратки Ракави Маица За Улична Облека На Екипажот. tttt TTT T T T T T T T T T T T T Th Должина : t19. 29 t Bust : t29. 13 пресврт : t25. 98 tsleve : t9. 06 . М Т Должина : т19, 69 t Bust : t30, 71 пресврт : t27, 56 tsleve : t9, 45 . L t Должина : t20. 08 t Bust : t32. 28 пресврт : t29. 13 tsleve : t9. 84 . XL t Должина : t20. 47 t Bust : t33. 86 пресврт : t30. 71 tsleve : t10. 24 . 2xl t Должина : t20, 87 t Bust : t35, 43 пресврт : t32, 28 tsleve : t10, 63 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Кратко. Тип На Шема : Цврста Боја. Пол : Жени. Тип На Ставка : Врвови. Вклучен Пакет : . 1 х врвови. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Женските маици се изработени од полиестерски материјал, лесни, безбедни за кожата и лесни за перење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : Маици за жени, цврста боја, краток ракав, тркалезен врат, тенок фит, врвови на култури, едноставен стил, многу се совпаѓаат. Повод : маиците за жени се погодни за секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, облека за клубови, улична облека, плажа, патување, фестивал, состаноци, забава со пријатели, облека за фотографија и така натаму. Сите натпревар : жените опремени култура блузи е совршен избор за пријатели партија само едноставно додадете високи потпетици И Спојката Стил твое според вашиот настан. Вклучен пакет : 1 х женска маица. Го покажува вашиот карактеристичен темперамент. Бидете модерни и елегантни. Одличен подарок за себе или за вашите најдобри пријатели.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата