• Свеж
Единствени поволни цени за кратки ракави за пижами за жени надолу нагоре и шорцеви сатенски комплети

Единствени поволни цени за кратки ракави за пижами за жени надолу нагоре и шорцеви сатенски комплети

DEN 351.84
Стока
Достапно е за нарачката

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Карактеристики : 2 парчиња сет за облека за спиење, вклучувајќи врвови за кратки ракави и шорцеви. Овие женски облеки за спиење се користат супер меко дише чист сатен, давајќи ви го најдоброто искуство со фустани. Без оглед на пријатното спиење, лежење домашно релаксирање, попладневно попладне, или релаксирачка бања, меката и лесна женска ноќна ноќ секогаш можеше да ве придружува. Добар избор е да се биде совршен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, девојка или пријатели како зачудувачка облека, или облека за спиење, овие слатки комплети за спиење се добар избор за жени. Мерење (во инчи) големина (инчи) - - Подготвување на градите Пологата на половината Хип-зит ширина на рамото - - 19 1/8 12 3/8 - - 20 5/8 14 5/8s - - 20 1/8 13 3/8 - - 21 5/8 15 1/8m - 21 1/8 14 3/8- 22 5/8 15 5/8l 22 5/8 16 - 24 1/4 16 3/8xl 24 1/4 17 1/2 25 3/4 17 1/4 Единствени поволни цени за кратки ракави за пижами за жени надолу и шорцеви Сатен поставува 100% полиестер. Увезени. Цврста боја. Краток ракав. Еластична половината. Машинско миење ладно со слични бои.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата