• Свеж
Маица со долг ракав во Avia Girls, 2-пакувања, големини 4- & плус

Маица со долг ракав во Avia Girls, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Таа ќе ја сака секојдневната удобност и разноврсност на маичката со долги ракави на Авија. Направено од мека маичка со стрии, овој моден врв има трендовски високо-ниско ниво и извртената клуч назад. Вклучува две пакувања : две маици. Високо лажичка деколте со задниот клуч со детали за пресврт. Долги ракави со пилиња. Високо-ниско полите; странични парчиња. Модел на мини ленти. 50% рециклиран полиестер/38% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојки со две пакувања со долги ракави од Авиа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата