• Свеж
Наутичко Сино Рачно Фрлање Шеврон

Наутичко Сино Рачно Фрлање Шеврон

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Пријатно до вашиот ентериер со фрли ќебиња. Овие разноврсни фрлања ќе бидат одличен конечен договор за вашиот ентериер. Најдете огромна разновидност на фрлања во различни бои, дезени и материјали за да се осигурате дека ќе го најдете совршениот за да одговара на вашата визија за совршено избалансиран ентериер. Нашите фрлања се корисни во секое време од годината, без оглед на вашата локација. Чувајте еден на вашиот кауч, стол или кревет за пријатни ноќи покрај огнот. Исто така одлично за студени летни вечери на тремот или дворот, или за мал пикник во вашиот локален парк. Бидете креативни со боите и дезените што лесно се мешаат и се совпаѓаат со асортиман на големини и бои. Воведете боја и интерес во досадна просторија со живописни нијанси и софистициран изглед, истовремено додавајќи функционалност. Овие трендовски ќебиња за фрлање станаа многу популарни поради нивниот едноставен, но шик изглед, разноврсност и сигурност. Фрли мерки 50 х 60 инчи, 100 проценти памук. Старомоден изглед со модерен пресврт со украсен раб за совршена завршница што нема да се разоткрие во миењето. Ова фрлање има многу шик и трендовски изглед, фрлете преку кауч или стол за да додадете прскање боја и да обезбедите топлина во студена ноќ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата