• Свеж
Аквагард Женски Фин Дрес Длабок Лажичка Вратот Подолга Должина Маица

Аквагард Женски Фин Дрес Длабок Лажичка Вратот Подолга Должина Маица

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Модата ја исполнува удобноста со овие меки маици за вратот за жени. Овие маици со кратки ракави имаат малку подолга должина со контурен стил за да одговараат на вашето тело и да бидат во чекор со денешниот стил. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 4,5 мл., 100% чешла прстен-откачи памук парична казна Дрес Маица Маица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата