• Свеж
Лопеција-Ста Женски Ноќен Клуб Забава Секси Клуб Светки Раб Ресел Обвивка Фустан Без Ракави Летен Фустан Женски Фустани Се Занимава Со Дозвола Црвено

Лопеција-Ста Женски Ноќен Клуб Забава Секси Клуб Светки Раб Ресел Обвивка Фустан Без Ракави Летен Фустан Женски Фустани Се Занимава

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 82см/32.28 "Половината : 70см/27.56" Колк : 86см/33.86 " Должина : 82см/32.28". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 87см/34.25 "Половината : 75см/29.53" Колк : 91см/35.83 " Должина : 83см/32.68". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 92см/36.22 "Половината : 80см/31.50" Колк : 96см/37.80 " Должина : 84см/33.07". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 97cm/38.19 "Половината : 85cm/33.46" Колк : 101cm/39.76 "Должина : 85cm/33.46" 1111 1111 Женски Моден Секси Фустан Половина Ракав V-Вратот Цветни Долг Фустан Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за носење на вашата забава. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Информации : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Пол : Женски Повод : Клуб, Забава, Ноќен Клуб Материјал : Полиестерски Стил : Секси Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија. Содржина на пакетот : 1 х Карактеристики На Облекување : дизајн Без Ракави и обичен/печатен дизајн, совршен за летните денови на плажа. Опуштеното вклопување е и слабеење и практично. Останете удобни во текот на целиот ден. Мека, лесна, дише и еластична одговара за заоблен изглед. Прилика : овој фустан без ракави е совршен за секоја пригода, вклучувајќи одмори, денови на плажа, состаноци, ноќевања, секојдневно носење, работа, забави во луау, крстарења и вечерни свадби. Ќе ја покажете својата женственост и стил во секој момент кога ќе го носите. Предлог : лесно можете да носите сандали или трендовски потпетици и капа со широк обод за софистициран женски изглед. Лесно е да се создаде елегантен и прекрасен изглед без претрупан појавување, и никогаш не излегува од мода. Совети : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред вашето купување, доколку имате какви било прашања,ве молиме контактирајте не,ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме задоволителна услуга.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата