• Свеж
Тифун Модни Жени Обичен Фустан Без Ракави Без Врат Цврст Капут Дводелен Комплет

Тифун Модни Жени Обичен Фустан Без Ракави Без Врат Цврст Капут Дводелен Комплет

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Модни Жени Обичен Фустан Без Ракави Без Врат Цврст Капут дводелен Комплет информации за производот : Сезона : Aut/Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Јака : В - Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Ракавот До Колена : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1сет Жените Облечи Табела : Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Фустан Биста : 80-94см/31.50-37.01 "Палто Ракав : 37см/14.57" Должина На Фустан : 112см/44.09 "Должина На Палтото : 130см/51.18"Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Фустан Биста : 84-98см/33.07-38.58 "Палто Ракав : 38см/14.96" Должина Фустан : 113см/44.49 "Должина На Палтото : 131см/51.57"Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Фустан Биста : 88-102см/34.65-40.16 "Палто Ракав : 39см/15.35" Должина Фустан : 114см/44.88 "Должина На Палтото : 132см/51.97"Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Фустан Биста : 92-106см/36.22-41.73 "Палто Ракав : 40см/15.75" Должина Фустан : 115см/45.28 "Должина На Палтото : 133см/52.36"Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Фустан Биста : 96-110cm/37.80-43.31" Палто Ракав : 41cm/16.14" Должина Фустан : 116cm/45.67" Должина На Палтото : 134cm/52.76" Карактеристики : V-Вратот,Краток Ракав,Пуловер ,Цврст,Тенок,Секси Облека,Стилски и моден дизајн,секојдневен Фустан. Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата