• Свеж
Жени Завиткајте Фустан За Тело На Градите Со Еднобојна Шуплива Боја Без Прерамки Вкрстено Врзување Без Грб Коктел Фустан За Забава Клуб Миди Фустан

Жени Завиткајте Фустан За Тело На Градите Со Еднобојна Шуплива Боја Без Прерамки Вкрстено Врзување Без Грб Коктел Фустан За

DEN 240.00
Стока
Достапно е за нарачката

Жените Завиткаат Фустан За Тело На Градите Со Еднобојна Шуплива Боја Без Прерамки, Без Грб, Коктел Фустан За Коктели, Миди Фустан. Големина(см)tttttt. t t Length : t108t Bust : t70пресврт : t66. Мt Length : t109t Bust : t74пресврт : t70. Lt Length : t110t Bust : t78пресврт : t74. Големина (инч)tttttt. s t Length : t42,52 t Bust : t27, 56 пресврт : t25, 98 . Мдолжина : т42, 91 тбуст : т29, 13 пресврт : т27, 56 . Lt Length : t43. 31 t Bust : t30. 71 пресврт : t29. 13 . Спецификација : . Име : Жените Завиткајте Градите Бодикон Фустан. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : Вратот На Бродот. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Големина : С/М/Л . Содржина На Пакетот. 1 х Фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : фустаните За бодикон за жени се изработени од полиестер, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. ДИЗАЈН : фустани за тело за жени, миди фустан за жени, фустан за забави за жени, користете еднобојна, шуплива, врат на брод, без прерамки, завиткани гради, вкрстено врзување, без грб, завиткан дизајн на колк, шик и стилски. ПОВОД : може да се користи како фустан за забави, клупски фустан, вечерен фустан, погоден за танцување, свадба, одмор, состаноци, коктел забава, плажа и други прилики. ПОЈАВУВАЊЕ : фустанот со бодикон може совршено да ја покаже вашата фигура кога се носи сам. Натпревар со палта, чевли, накит и чанти за дневен или забавен стил. ПАКЕТ ВКЛУЧЕНИ : 1* Фустан. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата