• Свеж
Диско Облека од 70 тите Години За Жени Костум Со Чиста Боја Џеб За Слободно Време Со Долги Ракави Комплети За Домашни Спортски Панталони Со Плус Големина Комплети За

Диско Облека од 70 тите Години За Жени Костум Со Чиста Боја Џеб За Слободно Време Со Долги Ракави Комплети За Домашни Спортски

DEN 559.84
Стока
Достапно е за нарачката

16" врвови должина : 69cm/27.37" Врвови Должина : 65см/25.89" ракав : 39см/15. Спецификации : Бои : Армија Зеленило : 2xl (САД : ) Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето Пол : Жени Повод : Секојдневен,Дневен, Домашен Материјал : Стил на полиестерски влакна : Секојдневен, моден ракав должина : Долга Ракав Јака : Должина На Вратот : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Суво Пакување : 1 ПАРЧИЊА Женски Костум.ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката.57" Врвови Должина : 66cm/25. Големина Табела : Големина : С Биста : 100см/39. Најдобриот дел е што многу продажби на дозвола нудат и бесплатна испорака, што го прави уште поудобно да купувате за вашите омилени есенски облеки.24" колк : 115см/45.02" Ракав : 36.55" Половината : 69cm/27.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата