• Свеж
Бамбини Црно Бела Лајет Сет

Бамбини Црно Бела Лајет Сет

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Бамбини лајет комплет совршен за секое новороденче направено од мека и пријатна памучна облека за бебиња што ги одржува малите удобни. Овој комплет го прави совршениот туш за бебиња присутен за секоја идна мајка!* Направено од Мека Памучна Ткаенина За Удобност И Дишење• Деколте За Рамо Што Може Да се Прошири За Да Помогне Многу Полесно Да Се Повлече Облеката Над Главата На Бебето• Затворањето На Дното Е Погодно Поставено Напред За Брзо Менување• Отворањето На Ребрести Нозе овозможува Совршено Вклопување• Машинско Перење/Сушење На машината Вклучува : Црно Ќебе За Примање (100% Памук)ЗАБЕЛЕШКА : прикажаните Обрасци се само за илустративни цели.Може да добиете различна шема во бојата што ќе ја изберете. Бамбини Црно-Бело 8 Парче Лајет Во собата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата