• Свеж
Женски Две Тимови Краток Ракав Култура Блузи Широк Нога Панталони Сетови

Женски Две Тимови Краток Ракав Култура Блузи Широк Нога Панталони Сетови

DEN 431.84
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : С Биста : 97см/38.19" Половината : 66см/25.98" Ракав : 16см/6.30" Должина : 58см/22.83" Должина На Дното : 99см/38.98" Големина : М Биста : 102см/40.16" Половината : 70см/27.56" Ракав : 17см/6.69" Должина : 59см/23.23" должина на дното : 100см/39.37" големина : Л Биста : 107см/42.13" половината : 74см/29.13" Ракав : 18см/7.09" Должина : 60см/23.62" должина на дното : 101см/39.76" големина : Xl биста : 112см/44.09" половината : 78см/30.71" ракав : 19см/7.48" должина : 61см/24.02" Должина На дното : 102см/40.16" Големина : Ххл биста : 117см/46.06" половината : 82см/32.28" Ракав : 20см/7.87" Должина : 62см/24.41" должина на Дното : 103см/40.55" големина : хххл биста : 122см/48.03" половината : 86см/33.86" ракав : 21см/8.27" Должина : 63см/24.80" Должина На Дното : 104см/40.94" корисно За Пролет,лето,aut,улична облека и секојдневно Носење,исто така може да се носат дома или излегување, дневно /канцеларија/запознавање, работа, бизнис,Танц,забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата