• Свеж
Обични Врвови За Жени Сатенски Со Кратки Ракави Лабави Маици Со Тркалезен Врат Блузи Беж Л

Обични Врвови За Жени Сатенски Со Кратки Ракави Лабави Маици Со Тркалезен Врат Блузи Беж Л

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 65cm/25.59" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 60cm/23.62" Големина : М Биста : 115cm/45.28" Рамо : 67cm/26.38" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 61cm/24.02" Големина : L Биста : 120см/47,24" рамо : 70см/27,56" ракав : 24см/9,45" должина : 62см/24,41" големина : xl биста : 127,6 см/50,24" рамо : 73см/28,74" ракав : 26см/10,24" должина : 63см/24,80" големина : Xxl биста : 135см/53.23" рамо : 77см/30.31" ракав : 27см/10.63" должина : 64см/25.20" пролет и лето Женска Сатенска кошула со Кратки Ракави лабава секојдневна маичка со кружен врат карактеристики : полиестер+спандекс материјал, Уникатен Дизајн,печатени секојдневни кошули, едноставна и тенка, лабава и кратка мода, класични Лабави Кратки Ракави со врат, едноставни кошули, едноставни и лесни за пролет и лето, ве прават и Застарени.Дизајн : В Вратот, 3/4 Ракави и Кратки ракави, секојдневни секси женски маици.Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани, кошули, култури, ками, итн. Ве молиме погледнете ја препораката за големина подолу пред да нарачате. S, M, L, XL, 2 XL( САД 20-22), 3 XL, 4 XL. повеќе детали за големината, погледнете ја табелата со големини погоре ако користите АПЛИКАЦИЈА/ лево ако користите компјутер.Вклучи : 1x T-shirt Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"65cm/25.59"22cm/8.66"60cm/23.62"M115cm/45.28"67cm/26.38"23cm/9.06"61cm/24.02"L120cm/47.24"70cm/27.56"24cm/9.45"62cm/24.41"XL127.6cm/50.24"73cm/28.74"26cm/10.24"63cm/24.80"XXL135cm/53.23"77cm/30.31"27cm/10.63"64cm/25.20"Size : SBust : 110cm/43.31"Shoulder : 65cm/25.59"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 60cm/23.62"Size : MBust : 115cm/45.28"Shoulder : 67cm/26.38"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 61cm/24.02"Size : LBust : 120cm/47.24"Shoulder : 70cm/27.56"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 62cm/24.41"Size : XLBust : 127.6 cm/50.24"Shoulder : 73cm/28.74"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 63cm/24.80"Size : XXLBust : 135cm/53.23"Shoulder : 77cm/30.31"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 64cm/25.20" Обични Врвови За Жени Сатен Со Кратки Ракави Лабави Маици Со Тркалезен Врат Блузи Беж Л. Добар избор за работа, канцеларија, одмор, датум,Ден на Независност; излезете со носење и секојдневно носење. Погодно е да ја носите оваа кошула за секојдневни прилики како дома, забава, канцеларија, патување, клуб, одмор и така натаму. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Пролет И Лето Женска Сатенска Кошула Со Кратки Ракави Лабава Секојдневна Маичка Со Кружен Врат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата