• Свеж
Ханас Лето Женски Маица, Плисирани Копчиња Кратки Ракави V-Вратот Цвет Печатење Пуловер Маица

Ханас Лето Женски Маица, Плисирани Копчиња Кратки Ракави V-Вратот Цвет Печатење Пуловер Маица

DEN 399.84
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : S Биста : 92cm/36.22" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 43cm/16.93" Големина : M Биста : 96cm/37.80" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 44cm/17.32" Големина : L Биста : 102cm/40.16" Рамо : 41cm/16.14" ракав : 45см/17,72" големина : Xl биста : 108см/42,52" рамо : 42см/16,54" Ракав : 46см/18,11" Големина : xxl биста : 114см/44,88" рамо : 43см/16,93" ракав : 47см/18,50" големина : хххл биста : 120см/47.24" рамо : 44см/17.32" ракав : 48см/18.90" малку контурирано вклопување со странични шевови што Ја Ласкаат Вашата Фигура. Ќе ја задржи својата форма дури и по повеќекратно перење. Погодно цени вредност-пакет.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер; 5% Спандексгендер : фамалеколор : Гринек : В Ѓердан : Кратки Ракави : Мокасина : Секојдневен Стил; Секојдневен Изглед; Дома; Шопинг; Закачам; Лежење; Одмор; Одмор; Плажасезона : Цела Сезонавреме : Сите Временски Услови : Перење Во Машина; Рачно Миењешто добивате : 1 Еез Женски Врвни Вниманието : . 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите. 3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Оваа Маичка Со В-врат Со кратки ракави има влакна кои се чувствуваат помазно земете боја подобро и траат подолго од другите обични маици. Великодушно намалување на оваа дами маичка виси лабава на врвот одржување на тенок облик. Ласкави v вратот и директно полите за подвиткана или нескротлива флексибилност. Пријатна маичка за дишење прави идеален врв за сите активности. Облечете ја оваа маичка нагоре или надолу и обложете ја со лесен кардиган за работни денови или лежење дома. Удобноста во текот на целата година ја прави оваа гардероба главна, без разлика на сезоната. Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, можете да ја видите табелата со големини на сликите и описот, благодарам.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата